17366.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Vadász Miklós rajzaival. Bp., 1912., Franklin, 1 t.+231 p.+18 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal, a címkép sérült, kijár.