17365.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz, rézfénymetszetű képével illusztrált. Bp., 1888, Athenaeum, 231 p.+ 20 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.