17367.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. köt. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kopott borítóval és gerinccel, sérült gerinccel, az egyiken gerincen kis hiánnyal, kijáró lapokkal és mellékletekkel, kissé megviselt állapotban.