Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 271

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon BN beütővel, hátlapon gravírozva Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj Berán N Bpest gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1-
30925.

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete" jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon "BN" beütővel, hátlapon gravírozva "Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj" "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1-

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix Ag és fém emlékérem pár (16,20g/0.925/32mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30926.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Ag és fém emlékérem pár (16,20g/0.925/32mm) T:1 (eredetileg PP) patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves aranyozott Br érem, peremén LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, LUDVIG BUDAPEST makers mark on the edge (61mm) T:XF
30927.

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1941. Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1935-1941 / A VII-ik balatoni Sporthét emlékére Br plakett, az 1935-ös évszámhoz utólag gravírozták hozzá az 1941-es évszámot (49x69mm) T:2
30928.

Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1941. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1935-1941 / A VII-ik balatoni Sporthét emlékére" Br plakett, az 1935-ös évszámhoz utólag gravírozták hozzá az 1941-es évszámot (49x69mm) T:2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Gács Lajos (1905-1981) DN Kozma Endre Emlékverseny / KMAC (Kiráyi Magyar Automobil Club) Br emlékérem (39mm) T:2 Hungary ND Endre Kozma Memorial Competiton / KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Gács (39mm) C:XF
30929.

Gács Lajos (1905-1981) DN "Kozma Endre Emlékverseny / KMAC (Kiráyi Magyar Automobil Club)" Br emlékérem (39mm) T:2 Hungary ND "Endre Kozma Memorial Competiton / KMAC (Royal Hungarian Automobile Club)" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Gács (39mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
Hajós Géza 1944. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / III. 1944. Zn emlékérem (49mm) T:2-
30930.

Hajós Géza 1944. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / III. 1944." Zn emlékérem (49mm) T:2-

Rufpreis:
1 400 HUF
Holló Barnabás (1865-1917) 1931. Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás Br emlékplakett, hátoldalán LUDVIG gyártói jelzéssel, hátlapon TIHANY FÜRED 1931 gravírozással (68x49mm) T:2
30931.

Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, Siófok 1941. VI. 11-15 gravírozással (51x61mm) T:2,2-  Hungary 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club) one-sided, silvered Br plaque, with Siófok 1941. VI. 11-15 engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.
30932.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2- Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet egyoldalas Br sport plakett, ŐSZI MEETING 1934 gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club) one-sided Br plaque, with ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934) engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929.
30933.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Lapis András (1942-) 2003. 6:3 Magyarország-Anglia - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina
30934.

Lapis András (1942-) 2003. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva Úszóverseny 1941. I. (50mm) T:1-,2
30935.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 peremén jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva Céllövészet 1940. I. (59,43g/0.987/50mm) T:1-,2
30936.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" peremén jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Céllövészet 1940. I." (59,43g/0.987/50mm) T:1-,2

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF