Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 271

Madarassy Walter (1909-1994) 1939. Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva Teke 1939 (50x69mm) T:2
30937.

Madarassy Walter (1909-1994) 1939. "Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete" öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva "Teke 1939" (50x69mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) / Ludvig Bp. 1931. Nemzeti Sport Díja Br sport plakett, fa talpra rögzítve, Tehetségkutató Verseny 1931. június gravírozással (plakett 68x80mm) T:1-
30938.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Reményi József (1887-1977) 1925. Ments meg Uram a magyarok nyilaitól / Budapesti Polgári Lövész Egyesület - Emlékül az 1932. évi országos céllövőbajnokságokban elért nagy eredményekért csapatkapitányunknak ezüstözött Br emlékérem (79mm) T:2,2- Hungary 1925. Lord, save us from the arrows of the Hungarians / Civilian Rifle Association of Budapest - To our team captain for the great achievements of the National Target Shooting Championships in 1932 silvered Br medallion. Sign.: József Reményi (79mm) C:XF,VF HP 4387.
30939.

Reményi József (1887-1977) 1925. "Ments meg Uram a magyarok nyilaitól / Budapesti Polgári Lövész Egyesület - Emlékül az 1932. évi országos céllövőbajnokságokban elért nagy eredményekért csapatkapitányunknak" ezüstözött Br emlékérem (79mm) T:2,2- Hungary 1925. "Lord, save us from the arrows of the Hungarians / Civilian Rifle Association of Budapest - To our team captain for the great achievements of the National Target Shooting Championships in 1932" silvered Br medallion. Sign.: József Reményi (79mm) C:XF,VF HP 4387.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1930. Királyi Magyar Automobil-Club aranyozott Br sport emlékplakett, elő- és hátlapon gravírozva KMAC Kilométerverseny 1930 IX. 19. / Repülőstartos Kilométer 175 Kcm (65x75mm) T:1-
30940.

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1930. "Királyi Magyar Automobil-Club" aranyozott Br sport emlékplakett, elő- és hátlapon gravírozva "KMAC Kilométerverseny 1930 IX. 19. / Repülőstartos Kilométer 175 Kcm" (65x75mm) T:1-

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Szitányi Gábor (1884-1970) 19?9. Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség - Szebb jövőt adjon Isten! Br levente témájú plakett (157x196mm) márványtalpon (186x230mm) T:2
30941.

Szitányi Gábor (1884-1970) 19?9. "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség - Szebb jövőt adjon Isten!" Br levente témájú plakett (157x196mm) márványtalpon (186x230mm) T:2

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br atlétikai sport díjérem mellszalag nélkül, SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27 gravírozással (46mm) T:1-
30942.

Rufpreis:
1 200 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina
30943.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Takács Erzsébet (1928-1999.) 1954. MÁVAG TEREPVERSENY I. Br díjplakett (84x110mm) lakkozott fa táblán (150x122mm) T:2
30944.

Takács Erzsébet (1928-1999.) 1954. "MÁVAG TEREPVERSENY I." Br díjplakett (84x110mm) lakkozott fa táblán (150x122mm) T:2

Rufpreis:
2 400 HUF
Törzsök Károly (1906-1964) 1948. PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA Br emlékérem (41x41mm) T:1-
30945.

Törzsök Károly (1906-1964) 1948. "PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA" Br emlékérem (41x41mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
Törzsök Károly (1906-1964) 1946. PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA Br emlékérem (41x41mm) T:2,2-
30946.

Törzsök Károly (1906-1964) 1946. "PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA" Br emlékérem (41x41mm) T:2,2-

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Turáni Kovács Imre (1910-1975) / K. Hawel Pál 1942. MOVE (Magyar Véderő Egylet) MÁV (Magyar Államvasutak) Sportviadal / Budapest 1941. VIII. 31. Br díjplakett (70x50mm) T:2
30947.

Turáni Kovács Imre (1910-1975) / K. Hawel Pál 1942. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) MÁV (Magyar Államvasutak) Sportviadal / Budapest 1941. VIII. 31." Br díjplakett (70x50mm) T:2

Rufpreis:
5 000 HUF
Ugray György (1908-1971) DN O.K.H.-T.S.E. Br plakett (35x62,5mm) T:2
30948.

Ugray György (1908-1971) DN "O.K.H.-T.S.E." Br plakett (35x62,5mm) T:2

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF