Lapis András (1942-) 2003. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~2000010/Lapis-Andras-1942-2003-63-Magyarorszag-Anglia-Az-evszazad-merkozesenek-50-evfordu~II2212485
2212485
30934
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: Lapis András (1942-) 2003. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina
: tánczos_gábor