Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 271

~1930-1940. Kerékpáros sport emlékérem, jelzetlen Ag, részben aranyozott, füllel, mellszalal, HP beütővel (27,63g/53x44mm) T:2 hátlapon karc
30997.

Rufpreis:
6 000 HUF
1931. Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka jelzett Ag díjplakett, S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár) jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph.
30998.

1931. "Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
30999.

Rufpreis:
5 000 HUF
1931. D.S.C. síverseny 1931.II.8. I. ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2-
31000.

1931. "D.S.C. síverseny 1931.II.8. I." ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2-

Rufpreis:
3 000 HUF
1931. Íjászt ábrázoló céllövő aranyozott fém díjérem, Huguenin gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23 jelzésű tokban (50mm) T:1-
31001.

1931. Íjászt ábrázoló céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
1931. MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY fülezett Br díjérem (30mm) T:2-
31002.

1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2-

Rufpreis:
1 400 HUF
1932. A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2-
31003.

1932. "A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok" ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2-

Rufpreis:
5 000 HUF
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2
31004.

1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1932. Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32, hátoldalán BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926 fülezett, ezüstözött Br díjérem, Hawel BP gyártói jelzéssel (40mm) T:3
31005.

1932. "Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32", hátoldalán "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett, ezüstözött Br díjérem, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:3

Rufpreis:
2 000 HUF
1932. FTC (Ferencvárosi Torna Club) TOKAJI CSILLAGTURA 1932. X. 16. Br motorsport emlékplakett, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (49x70mm) T:2-
31006.

1932. "FTC (Ferencvárosi Torna Club) TOKAJI CSILLAGTURA 1932. X. 16." Br motorsport emlékplakett, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (49x70mm) T:2-

Rufpreis:
8 000 HUF
1932. Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2
31007.

1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1933. AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933 jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2
31008.

1933. "AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933" jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF