Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 40

Szegedi szakácskönyv leírása azon ételeknek, melyek a Pálfy-féle rózsapaprikával a legízletesebben elkészíthetők. Szeged, 1908, Endrényi Imre. Kiadói papírkötésben, 16p.
17056.

Rufpreis:
1 000 HUF
52
17057.

Rufpreis:
2 400 HUF
17058.

Rufpreis:
2 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Tizenegyedik kiadás. Bp., 1929, Váncza és Társa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, hiányzó hátoldali borítóval és lapokkal. + D.-né Mittag Margit (szerk.): A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj-, és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Harmadik kiadás. Bp., 1938, Singer és Wolfner.
17059.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
17060.

Rufpreis:
1 400 HUF
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VI. füzet. Pest, 1856, Herz János, 133 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17061.

Rufpreis:
3 000 HUF
17062.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kapitán Mária: 50 ebéd. Felelet: Mit főzzek? kérdésre. Bp.,1937, szerzői kiadás, 68 p. V. kiadás. Papírkötésben, kopottas állapotban, a borító sérült, foltos ragasztott.
17063.

Rufpreis:
3 000 HUF
17064.

Rufpreis:
2 000 HUF
17065.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szászné Bene Ilonka: Szakácskönyv. Gyergyószentmiklós, 1928., Sándory-Nyomda, 3-204 p. Átkötött egészvászon-kötés, firkált elülső szennylappal és címlappal, néhány szakadt lappal, kissé foltos lapokkal.
17066.

Rufpreis:
2 400 HUF
1939 Budapest Székesfőváros V. ker. Honvéd-utcai Cukrász, Sütő, és Molnár Szakirányú és Általános Jellegű Fiú Iparostanonciskola évkönyve. Közzétette: Bíró József. Bp., 1939., Iskola Igazgatósága,(Madách-ny.),15+1 p. Kiadói papírkötés.
17067.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: