17062.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Herczegh Sándorné - Dr. Leisen Erzsébet: Paprika a konyhában I. rész. Bp., é.n. Gergely István. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, gyűrött állapotban.