17060.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.