Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Phra Rajsuthaja: A boszorkányság varázslatos hatalma. Bp., én., Top Trading Hungary Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotú.
17662.

Rufpreis:
1 400 HUF
Keresztényszocialista munka. (népies kiadás) Szerk.: Tobler János. Bp., 1944, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Kiadói papírkötés. Kissé kopott, foltos borító és lapok, a kötés laza, néhány lap lyukas, könyvmoly által károsított.
17663.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fehér Ferenc-Heller Ágner: Egy forradalom üzenete. (Magyarország, 1956.) Nóvé Béla fordítása. hn., 1989, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapot. A kötet Dienes István történész névbejegyzésével van ellátva, az ő könyvtárából származik.
17664.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hoffmann E. T. Amadé: Kis Zakar. Tündérmese. Csernátoni Gyula fordítása. Bp., 1893, Franklin-Társulat kiadása. Átkötött félvászon-kötés. Kopott borító laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
17665.

Rufpreis:
1 200 HUF
17666.

Rufpreis:
1 000 HUF
Értekezések az 1939. évről - A Debreceni Református Kollégium Tanárképző-Intézet dolgozatai. 20. szám. Debrecen, 1939, Debreceni Református Kollégium. Eredeti papírkötésben.
17667.

Rufpreis:
800 HUF
Értekezések az 1941. évről - A Debreceni Református Kollégium Tanárképző-Intézet dolgozatai. 22. szám. Debrecen, 1941, Debreceni Református Kollégium. Eredeti papírkötésben.
17668.

Rufpreis:
800 HUF
Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Kiadói festett egészvászon kötés.
17669.

Rufpreis:
2 000 HUF
16
Bevilaqua Borsody Béla-Mazsáry Béla: Pest-Budai kávéházak- Kávé és kávémesterség (1535-1935) I-II. kötet. Bp., 1935, Athenaeum Kiadó. Egész- és félvászon-kötésekben.
17670.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
A magyar bohémvilág (Írókról, újságírókról, színészekről, poétákról, zenészekről, festőkről, szobrászokról stb.)- Budapesti Újságírók Almanachja 1908-ra. Szerk.: Szerdahelyi Sándor. Bp, 1908 Budapesti Ujságírók Egyesülete. Kiadói aranyozott bőrkötésben.
17671.

Rufpreis:
6 000 HUF
K. J.: A pesti művelt társalgó. Nyolcadik kiadás. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon-kötés.
17672.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fent István: A magyar selyemtenyésztés 250 éves múltjából. Bp., 1930, M. Kir. Földmivelésügyi Minisztérium. Átkötött félvászon-kötésben. Volt levéltári példány.
17673.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF