Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. I-II. köt. Ford.: György Aladár és Illyésy Piroska. Negyedik, képes kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 208;2-209-223 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
17686.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Harmadik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 197+1;2+199-378 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkkal.
17687.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Verne Gyula: Névtelen család. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Bp.,é.n.,Franklin, 248;199+1 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal az I. kötetben, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.
17688.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11
1969 Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. Másolat az alábbi kéziratról György Gyurkának 1969. ápr. 24-i névnapjára. ... Vászonkötésben, foltos, megviselt állapotban, néhány lap firkált, egy lap szakadt, 2+85 p.
17689.

1969 Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. "Másolat az alábbi kéziratról György Gyurkának 1969. ápr. 24-i névnapjára. ..." Vászonkötésben, foltos, megviselt állapotban, néhány lap firkált, egy lap szakadt, 2+85 p.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Odysseus. Faludy élete képekben. Szerk.: Bodnár János. Bp., 2000, Glória Kiadó. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, szép állapotban. Ajándékozási sorokkal Faludy György (1910-2006) által dedikált példány.
17690.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 3 db: Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. I. kiadás. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonkötés. + Cally Hall: Drágakövek. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképveivel. Bp., 1994, Panem-Grafo. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés + Walter Schumann: Drágakő Biblia. Karl Hartmann fényképeivel. Bp., 1992, Glória Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17691.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban. Geiger Richárd rajzaival. Bp., 1870, Heckenast Gusztáv, 1 t.+2+373+3 p.+15 t. Harmadik javított, és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
17692.

Rufpreis:
1 000 HUF
Eminescu válogatott versei. Bukarest,1950.,Állami Könyvkiadó. Kétnyelvű, magyar, román kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17693.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fekete István: Éjfél után...A Fekete István művei sorozat része. Szeged, 2004, Lazi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapot.
17694.

Rufpreis:
1 200 HUF
Borsszem Jankó naptára. 1907-ik évre. XXXIX. évfolyam. Bp., 1906, Borsszem Jankó Lapkiadó-Rt. Kiadói papírkötésben.
17695.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. Bp., 1895, MTA. Volt könyvtári példány. Müller-kötésben.
17696.

Rufpreis:
800 HUF
Radnóti Miklós: Bori notesz. Radnóti Miklós utolsó versei. Bp., Helikon. Kiadói kartonkötésben.
17697.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF