Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Arany János: Toldi szerelme. Bp., 1882, Ráth Mór. Egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel. 1-6. énekek a könyv végére bekötve. Néhány lap kijár.
17674.

Rufpreis:
2 000 HUF
16
Öt évtized - Ötven kézműves dinasztia. A mesterségek tisztelete az iparos becsülete. Szerk.: Sarkandi Naghy Emília. Bp., 2006, IPOSZ. Kiadói kartonált papírkötésben.
17675.

Rufpreis:
1 200 HUF
17676.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kemény János et alii: Tilinkó. Számozott példány, tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1939, Révai. Kartonált papírkötésben, javított gerinccel.
17677.

Rufpreis:
1 800 HUF
17678.

Rufpreis:
800 HUF
Jules Verne: Várkastély a Kárpátokban. Fordította: Huszár Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1893, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben.
17679.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tanterv és útmutatások a nyolcosztályos népiskola számára. III. kötet: Általános útmutatások. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben.
17680.

Rufpreis:
800 HUF
Gellért Oszkár: Tíz esztendő. Válogatott versek. Szerző által dedikálva. Bp., Nyugat. Papírkötésben.
17681.

Rufpreis:
1 400 HUF
Arthur Conan Doyle: Kettős. Alkalmilag kísérettel. Fordította: Adorján Sándor. Bp., Révai. Eredeti kartonkötésben. A borító levált a lapokról.
17682.

Rufpreis:
800 HUF
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Külvárosi legenda hét képben. Új, javított kiadás. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben.
17683.

Rufpreis:
800 HUF
Kolligátum: Dr. Okányik Lajos: Lepjük meg őket. Esztergom,1898., Buzárovits Gusztáv kiadása, Géczy István: Az ördög mátkája, Bp., é. n., Lampel Róbert kiadása, Háborús novellák: Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Bp., 1915., az Érdekes Ujság Ingyenes husvéti melléklete, vászonkötéses, foltos lapok
17684.

Kolligátum: Dr. Okányik Lajos: "Lepjük meg őket." Esztergom,1898., Buzárovits Gusztáv kiadása, Géczy István: Az ördög mátkája, Bp., é. n., Lampel Róbert kiadása, Háborús novellák: Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Bp., 1915., az Érdekes Ujság Ingyenes husvéti melléklete, vászonkötéses, foltos lapok

Rufpreis:
1 000 HUF
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Ford.: Szász Károly. Képekkel illusztrált hatodik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 194; 2+195-408 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
17685.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF