Hoffmann E. T. Amadé: Kis Zakar. Tündérmese. Csernátoni Gyula fordítás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000017/Hoffmann-E-T-Amade-Kis-Zakar-Tundermese-Csernatoni-Gyula-forditasa-Bp-1893-Franklin-T~II2197897
2197897
17665
375
Beschreibung: Hoffmann E. T. Amadé: Kis Zakar. Tündérmese. Csernátoni Gyula fordítása. Bp., 1893, Franklin-Társulat kiadása. Átkötött félvászon-kötés. Kopott borító laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
: kozár_edit