Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 34

Georges-Louis Leclerc, comte de Buffon: Histoire Naturelle, générale et particuliere, avec la description du Cabinet du Roi. V., XXII., XXIII. kötet. Paris,1752-1766., LImpremerie Royale, 4+405 p.+XVII (I-XIII, XV-XVII, XIV.) (rézmetszetű képtáblák.) t.; 4+328 p.+VIII (rézmetszetű képtáblák.)t.; 4+279 p.+IX-XLIII (rézmetszetű képtáblák.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítókkal, a kötéstáblákon (V.,XXI.) kis sérülésekkel, a XXIII. kötet kötéstáblái leváltak.
17178.

Georges-Louis Leclerc, comte de Buffon: Histoire Naturelle, générale et particuliere, avec la description du Cabinet du Roi. V., XXII., XXIII. kötet. Paris,1752-1766., L'Impremerie Royale, 4+405 p.+XVII (I-XIII, XV-XVII, XIV.) (rézmetszetű képtáblák.) t.; 4+328 p.+VIII (rézmetszetű képtáblák.)t.; 4+279 p.+IX-XLIII (rézmetszetű képtáblák.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítókkal, a kötéstáblákon (V.,XXI.) kis sérülésekkel, a XXIII. kötet kötéstáblái leváltak.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Nemes Elemér: Hipnotizmus. Suggestív és hipnotikus hatások a nevelésben. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17179.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Ruszwurm Rezső: Mit kell tudnia az elsősegítségnyujtónak baleseteknél? Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület kiadványa. Bp., 1939.,(Vészi és Stein-ny.), 70+6 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.
17180.

Rufpreis:
1 600 HUF
Flammarion, Camille: Uránia. Bp., 1896, Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
17181.

Rufpreis:
1 000 HUF
Campbell, James W. P.: A tégla világtörténete. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17182.

Rufpreis:
1 800 HUF
Baudouin, Charles: Psychanalyse de LArt. Paris, 1929, Librairie Félix Alcan. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
17183.

Baudouin, Charles: Psychanalyse de L'Art. Paris, 1929, Librairie Félix Alcan. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jubileumi emlékköny a szervezett magyar mentés centenáriumán. Szerk.: Dr. Cselkó László. Bp., 1987, Országos Mentőszolgálat. Kiadói kartonált papírkötés, bélyegzővel. Megjelent 1800 példányban.
17184.

Rufpreis:
2 400 HUF
Treben, Maria: Gyógyeredményeim; Egészség Isten patikájából. 1990, Hunga Print Nyomda és Kiadó.Kiadói kartonált kötés, egyik jó, a másik sérült gerinccel, kopottas állapotban.
17185.

Rufpreis:
1 400 HUF
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.
17186.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kulin György: A csillagászat problémái Bp., 1947, Szerzői. 58 p., Fűzve kiadói papírborítékban
17187.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sallay Kornélia - Gera István: Parodontológia. Bp., 1981, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban, borító enyhén szakadt.
17188.

Rufpreis:
800 HUF
Bicskei Dr. Séthy Ernő: Amit a rendőrnek saját szervezetéről, az egészséges életről és embertársainak nyujtandó segélyről tudni kell . Bp., 1936, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval. Néhány bejegyzéssel.
17189.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF