17186.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.