17185.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Treben, Maria: Gyógyeredményeim; Egészség Isten patikájából. 1990, Hunga Print Nyomda és Kiadó.Kiadói kartonált kötés, egyik jó, a másik sérült gerinccel, kopottas állapotban.