17401.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Szabó Dezső: Segítség! I. köt. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius,(Világosság Rt.-ny.), XVI+362+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, Bilkei Gorzó Ferdinánd ex libris pecsétjével, és Bilkei Gorzó Károly névbélyegzőjével.