Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. [Egy kötetben.] Szabó Dezső művei. Bp., én., Genius,318;328;321 p. Kopottas félvászon-kötésben. Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével.