17400.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Szabó Dezső: Panasz. Szabó Dezső művei. Bp., én.,Genius,(Stádium-ny.),250+2 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval, hiányos gerinccel, laza, szétvált fűzéssel. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.