Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Vasárnapi könyvtár 11 kötete: (első évfolyam 2.,6.,9-10.; második évfolyam: 3-7,9-10.) Bp., 1878-1890-én., Franklin. Kiadói papírkötés, 5 kötet gerince javított.
17483.

Rufpreis:
2 400 HUF
Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjtötte: Bevilaqua Borsody Béla, harmonizálta: Kazacsay Tibor. Bp., 1932, Mefhosz. Kiadói papírkötés, enyhén kopottas állapotban.
17484.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Dévényi Endre: Színes szikrák. Összegyűjtötte, írta: - -. Kolozsvár, 1941., Minerva, 52 p. Tűzoltósággal kapcsolatos vers, és anekdota gyűjtemény. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, a fűzése laza.
17485.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kárpáti Aurél: A nyolcadik pohár. Regény. Bp., (1927.) Athenaeum. 192p. A szerző, Kárpáti Aurél (1884-1963) dedikált példány. Kiadói papírborítóban. A gerincen sérüléssel, az első néhány oldal kijár.
17486.

Rufpreis:
1 800 HUF
11
Szerb Antal: Madelon, az eb. Bp., 1947, Révai. Félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kissé kopottas állapotban.
17487.

Rufpreis:
1 200 HUF
Friderikusz Sándor: Az én mozim. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17488.

Rufpreis:
1 000 HUF
17489.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
17490.

Rufpreis:
2 000 HUF
A leghíresebb és legrégibb valódi egyiptomi nagy álmoskönyv és kiváló szerencse-jós, ... Összeválogatta:Bosco. Bp.,é.n., Dr. Kovács Dénes-féle Népirodalmi Vállalat. Kiadói kopott félvászon-kötés, a szennylapokon ceruzás bejegyzésekkel, egy-két illusztrációt kiszíneztek.
17491.

Rufpreis:
3 000 HUF
22
Baróti Lajos: Robinzon Cruzoe viszontagságos lkete. Bp., é.n. Rozsnyai. Kiadói egészvászon kötésben. Erősen kopott.
17492.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai I. 1. köt.: Gróf Benyovszky Móricz életrajza.. Kép- és autograph mellékletekkel. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopott, egy lap kijár
17493.

Rufpreis:
1 400 HUF
17
Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. Dedikált. Noran. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
17494.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF