Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Dalányi József: Kései vallomás. Emlékképek Fekete Istvánról, várossá nőtt falujáról, 1935-1956. Ajka, 1993, Ajka Város Önkormányzatának Polgérmesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.A szerző, Dalányi József (1911-2002) által dedikált!
17495.

Rufpreis:
2 000 HUF
13
Tasso, Torquato: A megszabadított Jeruzsálem. Ford. Jánosi Gusztáv.2. köt. Bp. 1893. Szent István Társ. Festett, Gottermayer egészvászon-kötésben,
17496.

Rufpreis:
1 800 HUF
16
Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóval, félvászon védőborítóval
17497.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1970, Móra Ferenc. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17498.

Rufpreis:
2 000 HUF
21
Villon balladái. Faludy György átköltésében. hn., 1976., Bolyos, 64 p. Kiadói papírkötésben. Szamizdat-kiadás.
17499.

Rufpreis:
1 600 HUF
Zeke Gyula: Anderson-taktusok. DEDIKÁLT! Bp., 1998, Seneca. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17500.

Rufpreis:
1 000 HUF
Poszler György: Ezredvégi palackposta (Kérdések és kételyek). DEDIKÁLT! H.n., 2001, Krónika Nova. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17501.

Rufpreis:
1 000 HUF
17502.

Rufpreis:
4 000 HUF
17503.

Rufpreis:
1 600 HUF
G. Baumann: Szép kis vircsaft. H. Sandberg rajzaival. Bp.,1959, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
17504.

Rufpreis:
1 200 HUF
17505.

Rufpreis:
4 000 HUF
3 db könyv - Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn; Tarka rét; A koppányi aga testamentuma. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
17506.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF