17491.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
22
A leghÃresebb és legrégibb valódi egyiptomi nagy álmoskönyv és kiváló szerencse-jós, ... Összeválogatta:Bosco. Bp.,é.n., Dr. Kovács Dénes-féle Népirodalmi Vállalat. Kiadói kopott félvászon-kötés, a szennylapokon ceruzás bejegyzésekkel, egy-két illusztrációt kiszÃneztek.