17490.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.