Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

17471.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
17472.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
[Verseghy Ferenc (1757-1822)]: Exercitationes idiomatis hungarici secundum regulas epitomes concinnatae in usum gymnasiorum Regni Hungariae. Budae, 1822, Typ. Regiae Universitatis Hungarica, 167 p. Magyar és latin nyelven. Kopott papírkötésben, foltos lapokkal, possessori bejegyzéssel.
17473.

Rufpreis:
8 000 HUF
Fáy András szépirodalmi munkái nyolc kötetben, harmadik kötet. Pest, 1844, Geibel Károly. Újrakötött műbőr kötés, lapok foltosak.
17474.

Rufpreis:
2 400 HUF
17475.

Rufpreis:
8 000 HUF
[Bátorfi Lajos (1835-1896)]: Bibok Lajos: Bánatos szív. Költeményfüzér. Pest, 1859., Boldini Róbert, 8+224+VI p. Kiadói papírkötésben, szakadt, viseltes borítóval, szétvált kötéssel, kissé dohos, megviselt állapotban. Ritka!
17476.

Rufpreis:
1 000 HUF
17477.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kassák Lajos: Egy ember élete II. kötet: Kamaszévek, III. Csavargások. Kassák Lajos munkái. Bp., é.n. (1935-1939), Pantheon. Első kiadás. Kiadói fűzött illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé viseltes borítóval
17478.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kartinthy Frigyes: Panoráma. Bp., 1926, Grill Károly. Első kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17479.

Rufpreis:
2 000 HUF
17480.

Rufpreis:
2 000 HUF
17481.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. Kiváló állapotban.
17482.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF