Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 40

Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Szeged, 1876, Burger Gusztáv. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kiszakadt, sérült lapok, de teljes, széteső állapotban.
17060.

Rufpreis:
4 000 HUF
52
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Híres magyar és francia szakácsművészek nyomán, számos képpel. Bp., Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17061.

Rufpreis:
4 000 HUF
38
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Hatodik kiadás. Bp. é. n. Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17062.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gróf Khuen-Héderváry Sándorné: A főzőkanál csodálatos meséi, Budapest, 1943, a szerző kiadása, kiadói félvászon kötés, enyhén kopott állapotban
17063.

Rufpreis:
6 000 HUF
Gerard G. Aymonin: The Besler Florilegium: Plants of the Four Seasons. Angol nyelven. Első kiadás. New York, 1989., Harry N. Abrams. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kiadói foltos tokban, a tokon kis sérüléssel.
17064.

Rufpreis:
8 000 HUF
Das in Paris von ehemaligen Wohlfahrtsausschuß zum Besten der neuen Güterbesitzer veranstaltete gemeinnützige Handbuch der Landwirthschaft für alle Stände, oder Lehre von der gesammten Land- und Gartenwirthschaft deutlich entwörten. Zweiter Band. Berlin, 1796, Buchhandlung des geh. Commerzien-Raths Pauli, 819 p. Német nyelven. Papírkötésben, javított borítóval és címlappal, két lap sarkán kis hiánnyal, foltos.
17065.

Rufpreis:
6 000 HUF
M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványai 24 kötete. Benne különféle témákkal, első sorban kártevők elleni védekezéssel. Bp., 1909-1918, M. Kir. Rovartani Állomás.
17066.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
A trágyázásról általában különös tekintettel a műtrágyákra. Kiadja az Egresi gipsz- és műtrágyagyár, Kramer J. Bp.,én. (cca 1900Ö, Posner és Fia-ny., 39+1 p. Papírkötésben, a végén egy oldalas árjegyzékkel.
17067.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Vincze Jenő: Diétás konyha. Összeáll.: - -. Függelék: Vegetáriánus étrend. Bp., én., Dante. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, sérült, hiányos borítóval.
17068.

Rufpreis:
1 000 HUF
A céltáblákat szőlő díszítse! Szőlő- és lövészünnepek Magyarországon a 16-19. században. Összeáll., német szövegeket ford.: Kovács József László. Bp., 2009, Bibliotheca Nationalis Hungariae. Kiadói kartonált papírkötés.
17069.

Rufpreis:
2 000 HUF
17070.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gundel Imre-Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. Bp., 1982., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval.
17071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF