Gerard G. Aymonin: The Besler Florilegium: Plants of the Four Seasons. Angol nyelven. Első kiadás. New York, 1989., Harry N. Abrams. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kiadói foltos tokban, a tokon kis sérüléssel.