17060.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
52
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Szeged, 1876, Burger Gusztáv. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kiszakadt, sérült lapok, de teljes, széteső állapotban.