Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Hatodik kiadás. Bp. é. n. Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.