Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 29

Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza II. köt. (Második száz, első rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Ford.: Kővári Aladár. Bp., 1962, Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói félbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 900 példányban, ebből 250 példány számozott. Számozott (250/205.) példány.
17146.

Rufpreis:
8 000 HUF
Ilosvai Lajos Károly: A kutya sportszerű tenyésztése, nevelése és idomítása. Részletes vezérfonal ebtenyésztők és ebkedvelők számára. Bp.,[1921],Athenaeum,192 p. Első kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
17147.

Rufpreis:
1 600 HUF
17148.

Rufpreis:
1 200 HUF
17149.

Rufpreis:
1 000 HUF
Oltay Károly: Geodézia. I. kötet: A mérés, a számítás és a térképrajzolás alapelvei és fontosabb segédeszközei. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp.,1919, Német József, XI+262 p. Kiadói papírkötés, a gerincen hiánnyal, kissé sérült, kissé laza kötéssel.
17150.

Rufpreis:
1 000 HUF
17151.

Rufpreis:
3 000 HUF
17152.

Rufpreis:
5 000 HUF
A természet könyve. I. kötet. 1-5. füzet. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. Ford.: Dr. Toldy László, Vértesi Arnold. Bp.,1875., Franklin. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.
17153.

Rufpreis:
1 000 HUF
17154.

Rufpreis:
1 000 HUF
17155.

Rufpreis:
1 000 HUF
Scholtz Kornél: Gyakorlati szemészet orvosok és orvostanhallgatók számára. 128 ábrával. Bp. 1918. (Franklin Társ.). Korabeli félvászon kötésben. Címlap nélkül.
17156.

Rufpreis:
1 000 HUF
17157.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF