17153.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
A természet könyve. I. kötet. 1-5. füzet. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. Ford.: Dr. Toldy László, Vértesi Arnold. Bp.,1875., Franklin. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.