Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

15024.

Rufpreis:
1 000 HUF
15025.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Tarnóczi János 2 műve:   Dr. - -: A Szent István bazilika éneklő kövei... - A templom története és műemlékei. - Bp.,1938, Sz. István Bazilika. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.;  Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története. Blieszner Ágoston józsefvárosi prépost-plénános előszavával. Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Kiadói papírkötésben, intézményi bélyegzővel, ajándékozási sorokkal, kissé szakadt borítóval.
15026.

Rufpreis:
1 400 HUF
1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.
15027.

Rufpreis:
1 200 HUF
Buza Péter: Palotai tegnapok. Tallózás egy várossá lett palóc falu múltjában. Rákospalota, 2005-2006, Csokonai Művelődési Ház. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15028.

Rufpreis:
1 800 HUF
Scott Simpson: Krakkó. Útravaló. Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói papírkötés.
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF
P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin, 1 t.(címkép)+262+2 p.+21 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval.
15030.

Rufpreis:
1 800 HUF
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.(címkép)+ 240 p.+28 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.)+1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval, foltos, egy fotó tábla sarkán hiánnyal, megviselt állapotban.
15031.

Rufpreis:
3 000 HUF
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15032.

Rufpreis:
1 000 HUF
15033.

Rufpreis:
2 000 HUF
15034.

Rufpreis:
1 000 HUF
Guide pratique de la Côte dAzur et de Provence. Lyon, [1934], Guides Pol. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.
15035.

Guide pratique de la Côte d'Azur et de Provence. Lyon, [1934], Guides Pol. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF