15030.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin, 1 t.(címkép)+262+2 p.+21 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval.