Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 123

16621.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
16622.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Genre Painting of Early Modern Japan. 1957, Benrido, 6 p.+95 t.+2+9+3 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Japan. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés./ With many illustrations. Linen-binding, in Japan language.
16623.

Rufpreis:
3 000 HUF
16624.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Későbbi átkötött félvászon-kötés.
16625.

Rufpreis:
2 000 HUF
Neugebauer, Rudolf - Orendi, Julius: Handbuch der Orientalischen Teppichkunde. Lipcse, 1909, Verlag von Karl W. Hiersemann (Hiersemanns Handbücher 4.). Egészvászon kötésben, jó állapotban.
16626.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vöröskői-Wolfarth Olga: Áldozati füst. Költemények. Bp., é. n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
16627.

Rufpreis:
1 000 HUF
Darvas Iván emlékkönyv. Főszerk.: Vince Mátyás. Bp., é. n., MTI. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16628.

Rufpreis:
800 HUF
Tánczrendek. Bp., [2006], Tandem Grafikai Stúdió. Papírkötésben, jó állapotban
16629.

Rufpreis:
1 200 HUF
M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
16630.

Rufpreis:
1 000 HUF
16631.

Rufpreis:
1 200 HUF
16632.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF