Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek. Grafikai Művészetek Kö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000006/Novak-Laszlo-Grafikai-sokszorosito-muveszetek-Grafikai-Muveszetek-Konyvtara-1-Bp-192~II2007365
2007365
16632
354
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek. Grafikai Művészetek Könyvtára. 1. Bp, 1925, Világosság. Kiadói egészvászon kötésben, gerincén kis sérülés
: tánczos_gábor