Genre Painting of "Early Modern" Japan. 1957, Benrido, 6 p.+95 t.+2+9+3 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Japan. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés./ With many illustrations. Linen-binding, in Japan language.