Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

Magyar városok. Szerk.: Csizmadia Andor et al. Bp., é. n., Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15000.

Rufpreis:
8 000 HUF
Cholnoky Jenő: Afrika I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+267 p.+1 t. színes kihajtható térkép.+4+1+268-488 p. +1 t. színes kihajtható térkép. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
15001.

Rufpreis:
6 000 HUF
13
Almásy László: Az ismeretlen Szahara. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,[1935], Franklin, 216 p.+32 t.(Fekete-fehér képtáblák) Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
15002.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15003.

Rufpreis:
4 000 HUF
15004.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15005.

Rufpreis:
5 000 HUF
15006.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15007.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Buzinkay Géza: Budapest képes története. Bp.,1998, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15008.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp.,én., HG &Társa. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
15009.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Donászy Ferenc: Tengereken innen, tengereken túl. Sebők Imre rajzaival. Bp.,é.n. Légrády. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
15010.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
15011.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: