Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon III. kötet. Brassótól Nagyenyednek. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
15048.

Rufpreis:
1 000 HUF
15049.

Rufpreis:
1 600 HUF
15050.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gerő László: A budai várnegyed. Dobos Lajos fotóival. Bp.,1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15051.

Rufpreis:
800 HUF
15052.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
15053.

Rufpreis:
1 000 HUF
Les Merveilles de LItalie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A színes címképet leszámítva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.
15054.

Les Merveilles de L'Italie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A színes címképet leszámítva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lőrinczy György 5 db fotós könyve:  A Budai vár; Szentendre; Sopron; Bp.,1967-1973, Corvina. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban+ Mesterházi Lajos: Budapest. Fekete-fehér fotókkal, közte Lőrinczy György fotóival. Bp.,1972, Corvina. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban+ Voit Pál: Szentendre. Fekete-fehér fotókkal, nagyrészt Lőrinczy György fotóival. Bp., 1968, Corvina. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15055.

Rufpreis:
1 000 HUF
15056.

Rufpreis:
2 400 HUF
Magyar Műemlékek 2 kötete:  Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek.+Entz Géza - Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.+ Városképek - Műemlékek sorozat 1 kötete: Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Bp.,1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír borítóban.
15057.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig,é.n.,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kijáró lapokkal.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. Kecskemét, 1988, Petőfi-ny. Kiadói papírkötés, a gerinc megfakult. Reprint kiadás. Számozott (300/213.) példány.
15059.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF