15054.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Les Merveilles de L'Italie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A szÃnes cÃmképet leszámÃtva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámÃtva jó állapotban.