15056.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Gáspár Ferenc: A Föld körül c. sorozat 4 kötete. XI.-XIV. részig. Bp., 1907. Singer és Wolfner. Egészvászon, sorozatkötésben, egy kötés kissé sérült.