Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, (Gravamen Studió.) Második, javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15012.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Verrasztó Gábor: Széll Kálmán és a Moszkva tér. Budai históriák. Bp.,2011, Napkút. Kiadói papírkötés.
15013.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15014.

Rufpreis:
2 000 HUF
15015.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Karl Baedeker: Deutschland in einem Bande. Leipzig, 1913, Karl Baedeker. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15016.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15017.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Fordította: Halász Gyula. Bp., [1943], Athenaeum, 1 t.+ 287+1 p.+8 t.+ 1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, 272-273. oldalak között szétvált kötéssel, kijáró lapokkal (274-287. oldalak között.)
15018.

Rufpreis:
1 000 HUF
Polgárdy Géza: Vértes hegység kalauza. Lux Géza és Iser József rajzaival. Magyarországi Útikalauzok 3. Bp., 1939, Eggenberger, 102+1 p.+8 t.+ 2 t. (kihajtható térképek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
15019.

Rufpreis:
1 200 HUF
1942 Földrajzi zsebkönyv 1942. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság, 228 p. Benne Teleki Pálról szóló cikkel. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítók elülső és hátsó oldalán délvidék visszatérését mutató illusztrációval, foltos.
15020.

Rufpreis:
800 HUF
Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása.) Bp., 1975, FSZEK Budapest Gyűjteménye. Fekete fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15021.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Völgyesi Ferencné: Újra itthon. Tanulmányút Amerika és Európa 17 államán keresztül a háború kitörésének izgalmai között. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Lélek és Természettudomány. XXIII. szám. Bp.,1939,Hornyánszky V. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, gerinccel,  a borítókon gyűrődéssel.
15022.

Rufpreis:
2 000 HUF
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül
15023.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF