Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 82

Abonyi Árpád: Vitéz Balassa György.Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 187+5 p. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
17563.

Rufpreis:
1 600 HUF
Abonyi Árpád: Három vitéz magyar baka. Meg egy káplár kalandjai. Bp., 1909, Singer és Wolfner, 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel.
17564.

Rufpreis:
2 400 HUF
Walt Disney Boldog Karácsonyt. Fordította: Gergely Erzsébet. Bp.,1990, Egmont-Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
17565.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Mécs-Halász Mariann: Rongybabák. Kutas Ágnes illusztrációival. Bp., 1988, Korona. Kiadói kartonált papírkötés.  Wilhelm Hauff: A kis Mukk. Fordította: Szinnai Tivadar. Niederwiesa, 1973, Karl Nitsche. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.   Mérei Ferenc-V. Binét Ágnes: Ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1991, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17566.

Rufpreis:
1 000 HUF
H. C. Andersen: A szerencse tündérsárcipője. Válogatta és a gyerekeknek átdolgozta: Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kopásnyomokkal.
17567.

Rufpreis:
800 HUF
Török Sándor: Csilicsala csodái. Réber László rajzaival. Bp.,1957,Ifjúsági. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos.
17568.

Rufpreis:
800 HUF
Baloghné Hajós Terézia: Harc az életért. Képek a természetből. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1928,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítója kopottas, a hátsó borítón folttal.
17569.

Rufpreis:
1 000 HUF
Benedek Marcell: Flóra. Regény fiatal leányok számára. Benedek Elek jegyzetei nyomán. E. Kühner Ilse rajzaival. Bp.,é.n.,Új Idők (Singer és Wolfner), 201+3 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a hátsó borítón kis foltokkal, ajándékozási sorokkal. egyébként jó állapotban.
17570.

Rufpreis:
1 800 HUF
Faylné Hentaller Mária: A sződy leányok. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott borítóval.
17571.

Rufpreis:
1 800 HUF
17572.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF