2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Abonyi Árpád: Három vitéz magyar baka. Meg egy káplár kalandjai. Bp., 1909, Singer és Wolfner, 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel.