4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp.,(1942) , Palladis Rt. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, a borító kissé kopott, a hátulsó szennylapon, és előzéklapon firkával.