Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 153

Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., (1939), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdag képanyaggal, 1 t. (színes), 303 p.+40 t. (fekete-fehér.) + 1 mell. Kiadói félbőr kötésben.
16650.

Rufpreis:
1 000 HUF
Petrovics Elek: Ujakról és régiekről. Művészeti dolgozatok. Bp.,1923, Amicus, 128 p.+16 t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói papírkötésben, szakadozott, viseltes borítóval, az utolsó pár lapon és hátsó borítón folttal.
16651.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1931-1937 The Studio angol, művészeti folyóirat 6 száma, angol nyelven, 1937 decemberi számban karácsonyi könyvillusztrációkról szóló számmal (Christmas Books&Book Illustration). Változó állapotban, szakadozott gerincekkel.
16652.

1931-1937 The Studio angol, művészeti folyóirat 6 száma, angol nyelven, 1937 decemberi számban karácsonyi könyvillusztrációkról szóló számmal ('Christmas Books&Book Illustration'). Változó állapotban, szakadozott gerincekkel.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bánfalvi András: Ékszerdoboz. Bp.,2000,Szerzői. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban. A művész által dedikált.
16653.

Rufpreis:
1 400 HUF
16654.

Rufpreis:
800 HUF
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borító egy sávban kifakult, jó állapotban.
16655.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nemeskürty István: A mozgóképtől a filmművészetig. A magyar filmesztétika története. (1907-1930.) Bp.,1961, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16656.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bakonyi Tibor-Kubinszky Mihály: Lechner Ödön. Bp.,1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16657.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Jocasta Innes-Jill Blake: Szegről végre. Otthonszépítés saját kezűleg. Fordította: Náday Judit. Bp.,1994,Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16658.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete. Bp., 1980, Corvina. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16659.

Rufpreis:
1 000 HUF
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1973, Gondolat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papírtokban.
16660.

Rufpreis:
1 000 HUF
Preisich Anikó: Otthon a lakásban. Bp.,1989, Bútorker-IKEA. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16661.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF