Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 153

Anoop Parikh: Kis terek, nagy ötletek. Fordította: Szűr-Szabó Katalin.+Nonie Niesewand: Előterek és nappalik. Fordította: V. Deák Éva. Bp.,1995-1996,Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16662.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csörgő Anikó-Csigó László: Évszakok a lakásban. Bp.,1998,Csodaország. Kiadói kartonált papírkötés.+Torday Aliz: Skandináv szellemben. Szép Otthon. Bp.,1987,Corvina. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel.
16663.

Rufpreis:
800 HUF
Szőnyi Ottó: A kőröshegyi középkori templom. Bp., 1924, Műemlékek Országos Bizottsága. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
16664.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Kunst des Fernen Ostens. Landschaften, Blumen, Tiere. Prof. Dr. Otto Fischer bevezetésével. Iris Bücher. Kiadta: Hans Zbinden. Bern, 1935, Iris Verlag, 10+1 p.+XV t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, védőfóliával, a gerincen kis sérüléssel. / Paperbinding, with little damaged in the spine, in German language.
16665.

Rufpreis:
1 000 HUF
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong. Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről. Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiányzik! /  Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century.  In poor conditions. The cover is worn. The spine and the binding are damaged. Some pages lost from the book.
16666.

Rufpreis:
5 000 HUF
Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Vollständig neubearbeitet und bis auf die Gegenwart fortgeführt von Eugen Schmitz. Fünfte Auflage. Stuttgart-Berlin-Leipzig, (1921), Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopott állapotban.
16667.

Rufpreis:
1 000 HUF
G. Oprescu: Grigorescu. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó, 180 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16668.

Rufpreis:
800 HUF
16669.

Rufpreis:
4 000 HUF
16670.

Rufpreis:
6 000 HUF
16671.

Rufpreis:
5 000 HUF
16672.

Rufpreis:
800 HUF
16673.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF