16655.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borító egy sávban kifakult, jó állapotban.