Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 153

Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
16698.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hans Holbein der Jüngere. Szerk.: Heinrich Leporini. Handzeichnungen Grosser Meister. Wien-Leipzig,é.n., Manz Verlag. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, német nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával. / Paperbinding, with a little bit raunchy spine, in German language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
16699.

Rufpreis:
1 000 HUF
H. Knackfuß: Rembrandt. Künstler-Monographien 3. Bielefeld&Leipzig, 1924, Velhagen & Klasing. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, hullámos borítóval, lapokkal, német nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával. / Paperbinding, with spotty and wavy pages, and cover, in poor condition, in German language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
16700.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire dart L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16701.
Materialzeichen

Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire d'art L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Cserháti József - Esze Tamás. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16702.

Rufpreis:
1 200 HUF
Henri Verne: Musée du Louvre. Les Belles Choses De France. Paris, é.n., L. Patras, 4 p. + 24 t. Kiadói fűzött papírkötés. Francia nyelven.
16703.

Rufpreis:
1 000 HUF
Molnár Imre: A magyar muzsika könyve. Bp., 1936, Merkantil-Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
16704.

Rufpreis:
1 200 HUF
16705.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Werkstatt Rixdorfer Drucke. Oeuvre Verzeichnis: Bremer, Schindehütte, Vennekamp, Waldschmitt. Szerk.: Ohff, Heinz. Berlin, 1970, Merlin Verlag. 4 db német nyelvű művészeti könyv számos érdekes műalkotással. Kartonált papírkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. /  4 German art publications with a lot of interesting artworks. Hardcover, in cardboard case, in good condition.
16706.

Rufpreis:
4 000 HUF
Isskustvo sovetskogo paleha. Lart palekh sovietique. The Art of Soviet Palekh. Szerk.: Ustinova, E. A.; Matveyeva, N. I. Moszkva, 1958, Sovetskij hudozhnik. 39 alkotás, orosz, francia és angol nyelvű kísérőfüzettel. Nagy, vászonkötésű mappába rendezve, jó állapotban.
16708.

Rufpreis:
2 000 HUF
16709.

Rufpreis:
800 HUF
Horváth Teréz: Kokas Ignác. Mai Magyar Művészet. Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc alján sérüléssel. Megjelent 4100 példányban.  A művész, Kokas Ignác (1926-2009) által Gacs Lászlónak Gacs Gábor (1930-) művész fiának dedikált példány.
16710.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF