https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 169

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16642.

Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.
16643.

Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.
16644.

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16645.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Címlap nélkül. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16646.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Címlap nélkül. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1907, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16647.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1907, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IX. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1910, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16648.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IX. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1910, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászonkötés, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
16649.

Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászonkötés, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
6
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.
16650.

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Lichner Magdolna(szerk.): Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16651.

Lichner Magdolna(szerk.): Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Fecske András: Eigel István. Tassy Klára. Dedikált. Eigel István (1922-2000) festőművész, iparművész, író dedikációjával Sümegi György (1947- ) muzeológus, művészettörténész részére. Bp., 1996. Hollósy Galéria. Kiadói papírborítékban
16652.

Fecske András: Eigel István. Tassy Klára. Dedikált. Eigel István (1922-2000) festőművész, iparművész, író dedikációjával Sümegi György (1947- ) muzeológus, művészettörténész részére. Bp., 1996. Hollósy Galéria. Kiadói papírborítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban. 35x50 cm
16653.

Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban. 35x50 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse