16649.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászonkötés, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.